Siin on mõningad nipid kaalu langetuseks:

areng

Paljud inimesed katsetavad kaalulangetamiseks palju erinevaid dieete. Kaalust alla võtta on võimalik ka palju lihtsamalt.

Ära mõtle toidule.-

Tegele söömise asemel ja näljatunde peletamiseks oma lemmiktegevustega. Uuringud on näidanud, et isegi telekamängude mängimine võib aidata kaasa kaalulangetamisele, sest see vähendab näljatunnet ning hoiab mõtted toidust eemal. Sa oled nii keskendunud, et ei teki kiusatust ajaviiteks süüa.

Söö selleks, et elada – mitte vastupidi

 

Paljud inimesed on unustanud, et toidu ülesanne on sind elus hoida ja sulle päevasteks tegevusteks piisavalt energiat anda. Toit pole meelelahutuseks ega lohutuseks. Jäta see meelde ja lõpeta ülesöömine, mille tagajärjeks on väsimus ja kõhuvalu.

Planeeri rohkem seksi

Leppiga oma partneriga kokku, et te seksite rohkem! Lisaks sellele, et seks põletab kaloreid, ei taha sa ju enne seda ka oma kõhtu pilgeni täis pugida.

Koosta eelarve

Koosta endale range eelarve selle kohta kui palju sa võid iga nädal toidule kulutada ja pea sellest ka kinni.

Kindlasti ära las toidu kvaliteeti alla, rämpstoidu asemel osta tooraineid, Niiviisi sööd sa mõõdukamalt, sest muidu ei jätku sul lihtsalt nädala lõpus enam raha.

Naudi rohelist viimasena

Salat sisaldab vähe kaloreid ning seda tasub süüa lõuna või õhtusöögi ajal viimasena. Seda süües tekib täiskõhutunne ning hoiab näljatunnet kauem eemal.

Lõõgastu

Mida vähem on su elus stressi, seda väiksem tõenäosus on ümaraks minna. Teadlased on seda korduvalt tõestanud.

Ükski magus jook ei saa hästi mõjuda. –

Kõik võimalikud kihisevad magusad joogid, ka energiajoogid sisaldavad palju kaloreid. Jällegi statistika kohaselt inimesed kes tarbivad tihti magustatuid jooke on rohkem kaaluprobleeme. Kümme aastat iga päev limonaadi juues suureneb sinu vööümbermõõt lausa 70 protsenti!

Vesi on elu allikas

Vesi ei sisalda kaloreid ja ükskõik kui palju sa seda ka jooks, sa ei võta kaalust juurde. See on kõige tõhusam jook kaalulangetamiseks. Sellest räägivad ka enamus allikaid.

Söö aeglaselt seeduvaid toiduaineid

Nende alla võib liigitada teraviljad näiteks pruun riis, kaerahelbepuder pluss veel köögiviljad.
appi

Kui mõtled juua alkoholi siis ära söö lisaks veel magusat –

Juues mitu pokaali joodavat ja lisaks magusat siis inimesele kes soovib kaalu langetada võrdub see katastroofiga. Kaalulangetamiseks vali alkoholi ja magustoidu vahel, koos ei ole neid hea võtta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga